یکی از خدمات میکا صنعت آسیا، تحلیل سیستم ها و تولید نرم افزارهایی، منطبق بر روال ها و نیازهای شماست. با توجه به توسعه روز افزون فناوری اطلاعات در تمامی فعالیت های روزمره مردم، پیوستن به دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات بخش جدایی ناپذیر از یک فعالیت تجاری موفق است. مدیریت اطلاعات و اسناد، گردش اطلاعات، ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان، اطلاع رسانی، زمانبندی، گزارش گیری، نمودارهای آماری و... علاوه بر مدیریت بهتر فعالیت اقتصادی و مجموعه شما، به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد و با افزایش کیفیتِ ارائه خدمات، موجب رضایت مندی مشتری خواهد شد. ما در این راه همراه شما خواهیم بود و با تحلیل دقیق فعالیت های شما سامانه ای کارآمد و منطبق بر نیازهای شما طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی خواهیم کرد.
یکی از اهداف اصلی ما تولید نرم افزاری است که نیاز های شما را پوشش، و به بهبود فرآیندهای سازمان و یا شرکت شما کمک کند. از این رو تحلیل و ارائه راهکار مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. گام اولیه برای ارائه یک راهکار مناسب، تحلیل دقیق، شناخت کامل روال ها، نحوه ی گردش اطلاعات و ارتباطات شما می باشد. از این رو کارشناسان ما با حضور فیزیکی در محل کار شما به فعالیت هایی از قبیل: بررسی ساختار سازمانی، مشاهده روند کار و گردش اطلاعات، برگزاری جلسات تحلیل خواهند پرداخت و در نهایت این فعالیت ها موجب جمع آوری مستنداتی خواهد شد که پس از پالایش به طرح اولیه تولید نرم افزار تبدیل می شود.

اگر نرم افزار مناسبی برای کسب و کار خود پیدا نکردید ما میتوانیم در کنار شما بوده و از طرق زیر مشکل شما را مرتفع سازیم.

طراحی و تولید نرم افزارهای سفارشی ‌
‌طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب
پیاده سازی راه حل های جامع نرم افزاری مبتنی بر وب
طراحی و تولید پرتال های سازمانی
طراحی و تولید نرم افزار فروشگاه های آنلاین
طراحی و تولید وب سایت های سازمانی و شرکتی
طراحی و تولید سرویس دهنده های تحت وب
طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی
طراحی و تولید سامانه ها و نرم افزار های دانشگاهی و پژوهشی

درباره میکا صنعت آسیا

شركت مهندسي میکا صنعت آسیا در شهریور ماه سال 1395 جهت ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی، طراحی و ساخت تجهیزات و نرم افزارهای مبتنی بر تکنولوژی IOT، خدمات مشاوره، طراحی و تولید نرم افزارهای خاص تأسيس گرديد.

مأموريت شرکت میکا صنعت آسیا، ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به کارفرمايان، پيمانکاران و مشاوران در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و نرم افزارهای مرتبط با پروژه های خشکی(on-shore) و فراساحلی( off-shore) مبتنی بر روشهای روز دنیا است.

ادامه مطلب

تماس با ما